چهارشنبه 30 مهر 1399
Menu

آرشیو اخبار

جستجوی خبر

خبرخوان

افزایش ۱۰۰ درصدی تولید گازوئیل یورو ۴ و یورو ۵ شرکت پالایش نفت اصفهان

  • 22 مهر 1399
  • 09:02
  • اخبار
  • 0 دیدگاه
  • 26 بازدید
  • Article Rating

معاون تولید شرکت پالایش نفت اصفهان اعلام کرد میزان تولید گازوئیل یورو ۴ و یورو ۵ با افزایش تقریبی ۱۰۰ درصدی از ۲ میلیون لیتر به ۴ میلیون لیتر در روز افزایش‌یافته است.

 وی با اعلام این خبر افزود: در جهت ارتقاء کیفیت گازوئیل و افزایش میزان تولید گازوئیل یورو ۴ و یورو ۵، تغییراتی در شرایط عملیاتی رآکتورهای واحدهای آیزوماکس اعمال شد و فرایند تولید این محصول بهینه‌سازی گردید.

علیرضا جعفرپور در خصوص افزایش اخیر تولید گازوئیل یورو در شرکت پالایش نفت اصفهان از ۲ میلیون لیتر در روز به ۴ میلیون لیتر در روز اظهار داشت: افزایش کیفیت این محصول ضمن ایجاد ارزش‌افزوده برای شرکت، تأثیر قابل‌توجهی در حفظ محیط‌زیست و کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی خواهد داشت.

معاون تولید شرکت پالایش نفت اصفهان از راه‌اندازی پروژه عظیم تصفیه گازوئیل شرکت نیز در سال آینده خبر داد و افزود: با توجه به پیشرفت بیش از ۸۵ درصدی این پروژه، مراحل پیش راه‌اندازی شروع‌شده است و انتظار می‌رود با بهره‌برداری کامل از این پروژه تمامی ۲۰ میلیون لیتر گازوئیل تولیدی روزانه این پالایشگاه تصفیه شود که مشخصات آن مطابق با استاندارد بین‌المللی یورو ۵ خواهد شد.

جعفرپور بابیان اینکه پروژه تصفیه گازوئیل هزینه‌ای بالغ‌بر ۴۹۵ میلیون یورو و ۳۱۹۱ میلیارد تومان داشته و در حال تکمیل است تصریح کرد: با بهره‌برداری از این طرح، ترکیبات گوگردی گازوئیل تولیدی پالایشگاه اصفهان به کمتر از ۱۰PPM کاهش خواهد یافت.

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش نفت اصفهان

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.