شنبه 03 مهر 1400
Menu

آرشیو اخبار

جستجوی خبر

خبرخوان

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 9 شهریورماه

  • 09 شهریور 1400
  • 09:25
  • اخبار
  • 0 دیدگاه
  • 87 بازدید
  • Article Rating
سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 9 شهریورماه


سعید جمشیدی؛ مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی گفت: سه هزار خودروی عمومی این استان امسال با ثبت در سامانه متقاضیان به‌ صورت رایگان گازسوز شد.

به گفته وی بیش از ۷۰ هزار میلیارد ریال در کل کشور برای دوگانه سوز کردن یک میلیون و ۶۴۰ هزار خودرو پیش‌بینی شده و برای هیچ استانی سهمیه مشخص نشده و اولویت با متقاضیانی است که زودتر در سامانه ثبت نام کنند. 

////////////////////////

عبدالله گیتی‌منش؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۲ هزار و ۶۶۹ تُن گاز مایع در استان توزیع شده است.

//////////////////////////

سیدمحمود طاهری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم از استمرار سوخت‌رسانی پایدار و مطلوب با کنترل و نظارت دقیق‌تر در سطح منطقه خبر داد و گفت: سوخت‌رسانی در چهار ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشدی معادل 9 درصد داشته است.

به گفته وی مصرف مصرف سی‌ان‌جی نیز 15 درصد افزایش یافته است.

////////////////////////////

سیدباقر نورالدینی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان گفت: به منظور خدمت‌رسانی بهتر به هم‌وطنان، مجتمع خدمات رفاهی "سید" در ناحیه شهر بابک به بهره‌برداری رسید.

///////////////////////////

سالار خشایی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآوده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از چهار هزار نفر ساعت دوره آموزشی اچ‌اس‌ائی به منظور افزایش دانش و مهارت کارکنان و کاربران مجاری عرضه سوخت، در پنج ماهه ابتدای سال در منطقه کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

////////////////////////////

علیرضا صادق‌آبادی؛ معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با اهدای لوحی از فاطمه کاهی؛ رئیس روابط عمومی و مریم کریمی؛ مسئول واحد ارتباط با مشتریان شرکت ملی پخش در ارائه شایسته گزارش اقدامات شرکت در ارزیابی عملکرد سالانه دستگاه‌های اجرائی کشور تقدیر و تجلیل کرد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.